Українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості

За інформацією Української асоціації підприємств легкої промисловості (УкрЛегПром) 4 лютого 2020 року в приміщенні Вінницької торгово-промислової палати (м. Вінниця, вул.Соборна, 68, конференц-зала) відбудеться українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

В рамках бізнес туру киргизької делегації до України, ТПП України разом з Посольством Киргизької Республіки в Україні, бізнес-асоціацією JIA та Асоціацією Укрлегпром організовує українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

На думку вітчизняних і міжнародних експертів, українська легка промисловість має величезний потенціал. Легка промисловість України поступово нарощує свою потужність і її показники стабільно зростають вже кілька років поспіль. Наразі у країні активно розвиваються текстильна, швейна, трикотажна, шкіряно-взуттєва, шкіргалантерейна, хутряна та інші сфери. Завдяки якісному пошиттю і демократичними цінами, одяг українського виробника завойовує все більшу популярність не тільки на вітчизняному, та й на міжнародному ринку.

Зі свого боку, Киргизія також готова постачати якісну текстильну продукцію до України.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також двосторонні B2B-зустрічі між компаніями. У заході передбачається участь Надзвичайного та Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні.

 

Проект програми

Список делегації

 

Якщо Ви бажаєте взяти участь у роботі форумі, будь ласка, надішліть на пошту Укрлегпрому ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua та ТПП України ast-ier@ucci.org.ua контактну інформацію:

ПІБ учасника, назва підприємства/ТМ/організації, сфера діяльності (або продукція, що випускається), тел. та е-mail.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07, конт. Особа Анна Любима (+380955466509 ) та Ольга Сухенко, або ел. поштою: ast-ier@ucci.org.uaoas-ier@ucci.org.ua.

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.