​Торгова місія до Грузії

(10-12 вересня 2019 року у м. Тбілісі)

  

Європейський банк реконструкції та розвитку, у рамках ініціативи ЄС EU4Business, та Офіс з просування експорту України запрошують українських виробників продуктів харчування зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться у м. Тбілісі з 10 по 12 вересня 2019 року.

Пріоритет для участі у місії матимуть виробники наступної продукції: випічки, шоколаду та виробів з шоколаду, перероблених фруктів та овочів, молочної продукції, переробленого м'яса.

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширенню присутності компаній на ринку Грузії через встановлення ділових контактів з потенційними грузинськими партнерами.

До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору буде обрано
23 компанії, які отримають:

  • Індивідуально організовані в2в зустрічі, заплановані іноземним консультантом;
  • Вивчення торгових можливостей Грузії на місці;
  • Аналіз торгових можливостей в Грузії та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
  • Візити на грузинські підприємства для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги спільно фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та Урядом України та спільно організовуються ЄБРР та Офісом з просування експорту України.

Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

РЕЄСТРАЦІЯ триває до 20 червня 2019 року включно.

Деталі та реєстрація: https://preview.mailerlite.com/j2l2q2

 

Контактні особи:

  • Юлія Котова, Керівник та співорганізатор торгової місії: jkotova@fsr.org.ua, представник проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.
  • Андрій Литвин, представник Державної установи «Офіс з просування експорту України», проектний менеджер та співорганізатор торгової місії: alytvyn@epo.org.ua