Розпочала роботу сорсингова платформа ДУ «Офіс з просування експорту»

За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розпочала роботу сорсингова платформа Державної установи «Офіс з просування експорту», яка утворена з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а саме надання сприяння у встановленні ділових зв’язків українських виробників та постачальників послуг із потенційними партнерами закордоном.

Сорсингова платформа – це онлайн-каталог українських експортерів, що дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня каталог поповнюється новими українськими експортерами. Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

Зареєструватися на сорсинговій платформі можна через особистий кабінет на сайті Держустанови, обравши послугу «Сорсинг» та заповнивши необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт (https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/)

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам, які відповідають наступник критеріям:

  1. 1.    Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.
  2. 2.    Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.
  3. 3.    Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.
  4. 4.    Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.
  5. 5.    Компанія має мати веб-сторінку/детальний сайт-візитку англійською мовою.

З вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням: https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/#sourcing

Ознайомитися із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/

Для отримання додаткової інформації та допомоги українські компанії можуть звернутись до фахівця ДУ «Офіс з просування експорту»
Валентини Ляшенко, написавши лист з детальним описом запиту на електронну адресу: vliashenko@epo.org.ua