ПЕРША ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА БІЛОРУСЬКИХ ВИРОБНИКІВ MADE IN BELARUS ВІДКРИЄТЬСЯ У ЧЕРВНІ

Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus Agro Food відкриється 16 червня 2020 року та продемонструє продукцію провідних білоруських сільськогосподарських і харчових компаній.

Інтерактивна експозиція виставки складається з віртуальних стендів.
Їх відвідувачі зможуть ознайомитися з персональним відеопривітанням, а також поспілкуватися з представником підприємства у текстовому чаті.

Інформація буде представлена ​​російською та англійською мовами.

У павільйоні Agro презентуватимуть сільськогосподарську техніку та обладнання, технології та розробки в сфері сільського господарства, добрива та засоби захисту рослин, корми та кормові добавки, ветеринарні препарати та медикаменти; у павільйоні Food – харчові продукти та напої понад 30 білоруських організацій і підприємств.

Крім того, у рамках виставки за участю представників державних органів і підприємств із різних країн відбудеться Міжнародний аграрний онлайн-форум, учасники якого проаналізують поточну ситуацію в сільськогосподарській і зовнішньоторговельній сферах.

Перша віртуальна виставка Made in Belarus #Agro Food проводиться за підтримки галузевих міністерств і відомств, а також дипломатичних представництв Республіки Білорусь.

Відвідування виставки – БЕЗКОШТОВНЕ (з обов'язковою відміткою про реєстрацію).

Реєстрація відкрита з 1 червня за адресою: https://www.belinterexpo.by/exhibition/virtual/, а сама інтерактивна платформа почне роботу 16 червня.

Спілкування з представниками підприємств за допомогою текстового чату буде можливим з 16 по 18 червня, після чого платформа буде відкрита для відвідування в режимі демонстрації до 19 липня 2020 року.

Контактна особа: Катерина Супрун, начальник відділу виставок в Республіці Беларусь та країнах СНД, тел .: +375 17 334 82 02, моб: +375 44 509 12 08, e-mail: katerina@belinterexpo.by. Вебсайт: www.belinterexpo.by