ОПИТУВАННЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Шановні експортери та бізнес-асоціації!

 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Зазначене опитування проводиться для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах – ринках у фокусі відповідно до Експортної стратегії України.

Опитування триватиме включно до 28 грудня 2020 року. Пройти його можна на офіційному сайті Мінекономіки за посиланням https://docs.google.com/forms/d/17jisO2N0ruNHG08CORT9-h2TKJtk9GvL0zSfe-Zmyog/viewform?edit_requested=true та на сторінці відомства в соціальній мережі Facebook.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до Олександри ШТОНДИ (начальник відділу взаємодії та комунікацій з експортерами департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту, oshtonda@me.gov.ua, +380 (44) 596 67 95).