Міжнародна інвестиційна конференція-виставка Investment Management Exhibition

24-25 березня 2020 року у м. Франкфурт (Німеччина) пройде конференція-виставка «Investment Management Exhibition» (IME).

Investment Management Exhibition (IME) - це міжнародна подія, що вже вп'яте проходить у Німеччині та виступає як платформа для об'єднання інвесторів і фінансових інститутів з приватними проектами, що потребують інвестицій. Конференція-виставка підтримує перспективні і цікаві проекти в наступних сферах: енергетика, інфраструктура і логістика, промисловість і гірнича справа, підприємства малого і середнього бізнесу, комп'ютерні технології, а також партнерство громадських організацій і приватних осіб (ДПП).

Метою події є збільшення кількості бізнес-структур в містах, регіонах і країнах за допомогою презентації відповідних місць розташування, бізнес-парків і економічно вільних зон для компаній, які хочуть розширити свій бізнес; порівняння найбільш успішних рішень для залучення інвестицій.

Запрошуємо представників одеського бізнесу до участі.

Реєстрація та більше детальна інформація доступні на офіційному сайті конференції-виставки «Investment Management Exhibition» за посиланням: https://ime-europe.eu/