Moldova Business Week 2020

(19-21 листопада 2020 року)

19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів відбудеться VII форум Moldova Business Week 2020, організатором якого є Уряд Республіки Молдова та Агентство з питань залучення інвестицій InvestMoldova.

Протягом першого дня форуму офіційні особи Молдови та провідні експерти планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік, головних напрямів інвестиційної діяльності, а також планується проведення панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови, розробці заходів з інтеграції економіки РМ у світову, залучення іноземних інвестицій у створення нових виробничо-промислових процесів.

Другий день буде присвячено розвитку семи стратегічних секторів економіки Молдови: агропродовольчому, інформаційно-комунікаційним технологіям, аутсорсингу бізнес-процесів та науковим дослідженням і розробці (BPO & R&D), інфраструктурі, інформаційним технологіям (IT), промисловому виробництву і моді.

У рамках сесій планується проведення презентацій окремих компаній із кожного сектору економіки, організація можливості підбору бізнес-партнерів, участь в інтерактивних панельних дискусіях.

У зв’язку із подальшим поширенням пандемії коронавірусу COVID-19, форум планується провести в режимі онлайн. Реєстраційна форма для участі буде доступна найближчим часом на сторінці заходу - https://mbw.md/.

До участі запрошуються українські підприємства, участь яких сприятиме розвитку українсько-молдовського економічного співробітництва та налагодженню співпраці між підприємствами обох країн.