До уваги підприємств будівельної галузі

 

За інформацією Громадської Спілки «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» з метою розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва з країнами ЄС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес 20-21 лютого 2020 року у місті Сенец (Словаччина) відбудеться проведення Українсько-Словацького бізнес форуму.

Ключовими сферами українсько-словацького співробітництва на даному форумі визначено: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

За інформацією словацької сторони, муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях-забудовниках та виробниках будівельних матеріалів, так як наразі в Словаччині відбувається стрімке зростання темпів будівництва об’єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу пропонується представити інформаційні буклети англійською мовою щодо компаній, які вони представляють, новітніх технологій, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у випадку потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Проведення згаданого заходу матиме значний іміджевий вплив, сприятиме розвитку двостороннього співробітництва, а також просуванню українських компаній на словацький ринок.

За більш детальною інформацією щодо умов та перспектив участі у форуму звертайтесь до заступника Голови ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву» з міжнародних питань Вадима Внукова за тел. 097 983-21-52.