З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА УКРАЇНО!

24.08.2021 | 0:00

Шановні жителі Одеської області, українці, вітаємо вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності.

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання. Проголошення незалежності – логічне завершення українського державотворення.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями.

24 серпня 1991 року — це день, коли здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на власній землі та творити нову, сильну, самобутню та незалежну державу Україну. Але як і 30 років тому, зараз перед нами стоїть ще безліч випробувань та складних завдань, пов’язаних з розбудовою власної державності. Та не може бути і сумніву, що працелюбний український народ спільною кропіткою працею з гідністю пройде всі випробування і зуміє захистити інтереси власної Батьківщини.

Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

З нагоди найбільшого національного свята нашої державності бажаємо кожній родині Одещини, найперше – миру і здоров’я, добробуту і стабільності, нових добрих справ на благо розвитку рідної громади, краю та держави. Щасливу країну творять щасливі люди, безмежного щастя кожному з нас!