23.08.2021 | 0:00

Сьогодні ми вшановуємо символ свободи, незалежності, слави і відродження України. Під рідним знаменом наш народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність та самостійність.

Прапор – символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Саме свято засновано у 2004 році, але українському прапору набагато більше літ. Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Жовто-блакитний стяг був ще у козачого війська в 1803 році.

Перше офіційне визнання синьо-жовтий прапор здобув 22 березня 1918 року – як офіційний прапор Української Народної Республіки.

23 серпня 1991 року саме синьо-жовтий прапор внесли депутати до зали Верховної Ради. Він і досі як реліквія зберігається у музеї Ради.

Державним прапором сучасної незалежної України синьо-жовтий стяг став 28 січня 1992 року.

Шановні мешканці Одеського регіону, бажаємо вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Нехай символ України осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку рідної Одещини та України!