ВИНАРІ ОДЕЩИНИ ПРИВЕЗЛИ НА БАТЬКІВЩИНУ 5 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ З НІМЕЧЧИНИ

26.04.2021 | 11:04

Відразу 5 золотих нагород отримали вина компанії SHABO з Одещини на одному з найпрестижніших дегустаційних конкурсів світу – Berliner Wine Trophy 2021, ставши кращими серед 8000 вин з 40 країн світу.

У дегустації, що відбувалася з 8 по 18 квітня в Берліні, Україна брала участь уперше. Вина дегустувала незалежна група експертів, яка складається з виноробів, сомельє, виноградарів, журналістів та трейдерів. Журі куштувало вина наосліп та оцінювало їх відповідно до міжнародних стандартів виноробних асоціацій OIV та UIOE. Оцінювання проходило під нотаріальним контролем.

Вина SHABO отримали від експертного журі Berliner Wine Trophy 2021 найвищі оцінки та відмітили золотими медалями:

Ігристе брют Classic 2016

Шардоне Grande Reserve 2015

Шардоне Grande Reserve 2017

Тельті-Курук Grande Reserve 2017

Ігристе брют розе Grand Cuvee 2011

Таким чином SHABO поповнила свою колекцію міжнародних нагород, яка вже складається з більш ніж 500 медалей.

Виробничі потужності SHABO розташовані в с.Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області – в одному з найстаріших регіонів Європи, де виноробні традиції були закладені ще в античні часи. Виробничий комплекс SHABO знаходиться в безпосередній близькості від виноградників терруара Шабо, які розташовані на півдні України, між Чорним морем і Дністровським лиманом, на одній виноградній широті з Бургундією.  Підприємство випускає тихі та ігристі вина, вермути, бренді, коньяки України і виноградну горілку.

Визнання провідних світових експертів – підтвердження того факту, що виноградарі Одещини на вірному шляху, до признання України як виноробної держави на міжнародній дегустаційній арені.