ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

01.04.2021 | 19:46

В Одеській ОДА 01 квітня 2021 року обговорили питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах регіону.

Під керівництвом заступників голови Костянтина Гоя та Олега Муратова проведено чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю Одеської обласної державної адміністрації.

З метою пошуку можливих шляхів вирішення зазначеного питання, на нараду запросили представників ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби «України» № 74, ДП «Одеський авіаційний завод», ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», ПАТ «Гемопласт», СВК «Дружба», ТОВ «Балкан-плюс», ТОВ «Бессарабія плюс», ПП «Білоозір’я», ТОВ «Авіакомпанія «Чорноморські авіалінії», ТОВ «Фрам Шиппінг Едженсі», які доповіли про причини виникнення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах.

«Дотримання законодавства про працю – є загальною проблемою всіх державних органів та роботодавців, яку слід вирішувати спільними зусиллями. Використання нелегальних трудових відносин призводить до ненадходжень коштів до фондів соціального страхування, Пенсійного фонду та місцевих бюджетів. А вони могли б спрямовуватись на добробут регіону та реалізацію програм соціально-економічного розвитку», - зазначив Дмитро Радулов, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА.

За результатами роботи засідання членам робочої групи надано відповідні доручення та напрацьовано першочергові кроки з погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах. Щодо державних підприємств будуть направлені звернення їх профільним міністерствам та іншим ЦОВВ. Обласна державна адміністрація, в межах повноважень, сприятиме як державним, так і приватним боржникам. Недопущення заборгованості з виплати заробітної плати, є пріоритетом діяльності ОДА!