В ОДЕСЬКІЙ ОДА ВЧЕРГОВЕ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА РЕГІОНУ З НАРОДНИМИ ОБРАНЦЯМИ

23.04.2021 | 15:42

Сьогодні, 23 квітня, відбулася зустріч керівництва Одеської ОДА із народними депутатами ВРУ від Одещини. Присутні обговорили ряд викликів і проблем, які потребують спільного вирішення.

Під час наради обговорили ряд законодавчих ініціатив, важливих для регіону та країни. Зокрема, це проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва виноробної продукції та спрощення господарської діяльності малих виробництв виноробної продукції» від 26.03.2021 №5306. Реалізація проєкта матиме позитивний вплив на сферу виробництва виноробної продукції. Він дозволить малому та середньому бізнесу розвивати галузь та заохотить його до розширення його меж шляхом відкриття нових виробництв, що в перспективі забезпечить зайнятість населення через заповнення нових робочих місць; посилить конкурентоздатність малих виробників виноробної продукції та розширить пропозицію на ринку вин.

Також, обговорено Законопроєкт «Про внесення змін до статті 226 Податкового кодексу України щодо відміни маркування маркою акцизного податку звичайних (неігристих) вин, зброджених напоїв, міцністю не вище 15 відсотків об’ємних одиниць етилового спирту ферментного походження» від 26.03.2021 №5307. Законодавчою ініціативою буде закріплено те, що маркуванню маркою акцизного податку не підлягають звичайні (неігристі) вина, зброджені напої, фактична міцність яких не вища за 15 відсотків об’ємних одиниць етилового спирту, за умови що етиловий спирт, який міститься у готовому продукті, має повністю ферментне (ендогенне) походження.

Розглянуто пропозиції Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накопичувальної професійної пенсійної системи» від 20.11.2020 №4408. Прийняття проєкту акта сприятиме звільненню солідарної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування від невластивих для неї видатків, створенню передумов для ефективного функціонування накопичувальної системи пенсійного страхування та запобіганню заборгованості підприємств перед Пенсійним фондом України, пов’язаної з фінансуванням пенсій, призначених на пільгових умовах.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький наголосив, що лише завдяки спільним зусиллям, можна забезпечити зростання економічного добробуту населення нашої області шляхом ефективного використання всіх наявних регіональних ресурсів.