В ОДА ВЧЕРГОВЕ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ОБЛАСТІ

22.07.2021 | 19:53

21.07.2021 року в обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з питань дотримання законодавства про працю, метою якої, є здійснення соціального захисту населення Одеської області.

 

У засіданні взяли участь голова комісії з питань дотримання законодавства про працю Костянтин Гой, заступник голови обласної державної адміністрації Олег Муратов, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації, голова Одеської районної ради, представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також представники підприємств боржників.

Розпочав зустріч заступник голови облдержадміністрації Костянтин ГОЙ, який зазначив важливість порушеного питання та розповів, що в області забезпечується проведення заходів, які спрямовані на захист конституційних прав працюючих осіб, на своєчасне отримання заробітної плати, а також здійснюється контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

Під час засідання доповідали керівники підприємств-боржників: ДП «Одеський авіаційний завод», ДП «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України з дослідним виробництвом», ДП «СГ підприємство ДКВС України (№ 111)», КП «Лікарняна аптека». Під час засідання представники підприємств-боржників озвучили хвилюючі та проблемні питання їх установ, а також озвучили можливі шляхи вирішення ситуації яка склалась.

Особливо гостро сьогодні виникають питання погашення заборгованості у лікарнях, зокрема КНП «Великомихайлівська БЛ» Великомихайлівської селищної ради, КНП «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області, КНП «Одеська обласна клінічна стоматологічна поліклініка «Одеської обласної ради», керівники яких, не вірно приймають управлінські рішення, мають недостатню кількість пакетів НСЗУ, що не дозволяє отримувати фінансування для всього штату працівників. В той же час, реформи тривають і керівництву медичних закладів необхідно змінити свої методи управління, забезпечити стабільну діяльність медичних закладів, заручившись підтримкою громад.

В результаті наради Костянтином Гоєм наголошено на вжитті невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками підприємств в найкоротший термін. Водночас, заступник голови ОДА Олег Муратов, доручив структурним підрозділам обласної державної адміністрації під особисту відповідальність жорстко координувати діяльність підприємств-боржників, сфера діяльності яких відноситься до компетенції підрозділів з метою погашення боргів.