СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ ІЗ БІЗНЕСОМ РЕГІОНУ З НАГОДИ ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

09.09.2021 | 16:23

08 вересня на Одещині відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького із підприємцями регіону у форматі «Кава з губернатором».

Захід відбувся з нагоди Дня підприємця, який згідно з Указом Президента України щорічно відзначається у першу неділю вересня.

У зустрічі взяли участь голова обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький та його заступник Костянтин Гой, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитро Радулов, голова та представники Всеукраїнської Професійної Асоціації підприємців.

Вітаючи присутніх, очільник області Сергій Гриневецький відмітив велике значення діяльності підприємців для розвитку Одеського регіону, висловив вдячність за їхню роботу. Також зазначив, що в області функціонують 136, 2 тис. суб’єктів господарювання, від яких у вигляді податків та обов’язкових платежів за сім місяців 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 9,7 млрд грн. Це 35% загальної суми бюджетних надходжень. Також, Сергій Рафаїлович зауважив, що бізнес області активно бере участь у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Відтак, на сьогодні укладено майже 1,2 тис кредитних договорів з банками-учасниками програми на суму 3,4 млрд грн.

З нагоди свята голова обласної державної адміністрації відзначив Почесними грамотами за активну участь у розвитку малого та середнього підприємництва, захист професійної діяльності підприємців Одеської області, значний внесок у соціальну спрямованість бізнесу, участь у благодійних заходах членів громадської організації «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців».

В результаті зустрічі обговорено низку актуальних для підприємців питань, зокрема, методи щодо уникнення або подолання локдауну, викликаного новою хвилею коронавірусної хвороби, шляхи вакцинації населення та співпраці бізнесу і влади в боротьбі з пандемією. В свою чергу, Сергій Гриневецький зауважив, що обласна державна адміністрація всіляко сприяє вирішенню проблемних питань, з якими стикається бізнес області, що і планує робити надалі.