ПАТ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» ЗБІЛЬШИТЬ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА КИСНЮ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ

09.11.2021 | 16:46

 

Сьогодні, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, рекомендовано ПАТ «Одеський припортовий завод» збільшити обсяги виробництва кисню.

Як повідомлялося раніше, підприємство виробляє щоденно 6 тонн кисню, який постачається у медичні заклади регіону, для застосування в лікуванні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Через загострення пандемії в регіоні, керівництвом області прийнято рішення невідкладно збільшити обсяги виробництва кисню, що дозволить вирішити питання його відсутності, в потрібній кількості, в медичних закладах Одеської області.

За рішенням комісії ТЕБ та НС, ПАТ «ОПЗ» рекомендовано найближчим часом виробляти щоденно 12 тонн кисню, що вдвічі більше аніж раніше. Також, буде забезпечено відвантаження медичного кисню за оновленим графіком, виключно для потреб медичних закладів охорони здоров’я Одеської області.