ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИМ ОФІСОМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ ТА ДО ЧОГО ДОМОВИЛИСЯ

28.04.2021 | 9:18

У форматі zoom-конференції відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Олега Муратова з представниками Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Участь у нараді також взяли керівники профільних структурних підрозділів ОДА, представники банків та бізнесу Одеського регіону.

Під час заходу учасники обговорили низку питань, зокрема, поточний стан, динаміку та прогнози економічного розвитку області, нові тенденції та плани роботи ОДА, її подальше співробітництво з бізнесом в умовах карантинних обмежень, епідеміологічну ситуацію в області, стан аграрного та екологічного секторів.

У ході розмови Олег Муратов відповів на питання від компаній, які були адресовані облдержадміністрації через асоціацію. «Будуючи ефективний діалог з бізнесом, регіональна влада зможе вирішити багато важливих для області питань» – переконаний Олег Михайлович.

На завершення погоджено зробити таку комунікацію між обласною державною адміністрацією і Асоціацією на постійній основі для вирішення найгостріших питань бізнес-спільнот. За результатами домовленостей досягнутих на зустрічі, Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації надішле листа до Одеської ОДА, з пропозиціями щодо шляхів вирішення питань, обговорених під час наради, та щодо внесення змін до нормативно-правових актів, які урегульовують нагальні питання бізнесу. Натомість, обласна державна адміністрація сприятиме їх вирішенню.