НА ОДЕЩИНІ ТРИВАЄ РОБОТА ЩОДО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

09.07.2021 | 15:39

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів населення Одеської області 8 липня під керівництвом заступника Голови обласної державної адміністрації Костянтина ГОЯ проведено засідання обласної комісії з питань дотримання законодавства про працю.

У засіданні взяли участь: директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації, представники Головного управління Державної податкової служби в Одеській області, управління Пенсійного фонду України Одеській області, Головного управління Держпраці в Одеській області, Головного управління статистики в Одеській області, Регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), Національної служби посередництва і примирення в Одеській області, а також представники підприємств боржників.

Розпочавши зустріч, Костянтин ГОЙ акцентував увагу на важливому значенні згаданого питання та зазначив, що в області забезпечується проведення заходів, які спрямовані на захист конституційних прав працюючих осіб, на своєчасне отримання заробітної плати, а також здійснюється контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

Під час засідання представники підприємств-боржників озвучили хвилюючі та проблемні питання їх установ, а також озвучили можливі шляхи вирішення ситуації яка склалась.

Про вжиття невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками підприємств в найкоротший термін наголосив Костянтин Геннадійович, зазначивши: «Наявність заборгованості із заробітної плати на підприємствах області вимагає посилення уваги та вжиття більш дієвих заходів, в тому числі заходів контролю та притягнення до відповідальності керівників підприємств за порушення законодавства про працю».

В результаті зустрічі, керівникам СК «Батьківщина», ТОВ «ПВК «Бессарабський щит», ПП «Агро-Адмірал», КНП «Великомихайлівська БЛ», КУ «Одеський обласний центр медико-соціальної експертизи», КУ «Одеське обласне патологоанатомічне бюро» доручили щоп’ятниці (з 16 липня 2021 року) надавати Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації інформацію про суми погашеної заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств за тиждень до її повного погашення. Керівнику ТОВ «ПВК «Бесарабський щит» негайно надати до органів статистики уточнюючий звіт, з урахуванням суми погашеної на 08.07.2021 року заборгованості з виплати заробітної плати. Робота щодо погашення заборгованості із заробітної плати триває.