На апаратній нараді проаналізовано виконання розпорядження голови ОДА щодо ефективності використання бюджетних коштів комунальними закладами регіону.

17.03.2021 | 10:34

16 березня на апаратній нараді в Одеській облдержадміністрації обговорили виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про ефективне використання коштів комунальними установами, закладами, підприємствами, координацію діяльності яких покладено на структурні підрозділи обласної державної адміністрації» від 13.01.2021 № 13/од-2021 в частині погодження очікуваної вартості Департаментом економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

Згідно з документом, комунальні установи, заклади і підприємства з метою проведення попереднього аналізу процедур закупівлі та обґрунтованості визначення очікуваної вартості, перед оголошенням процедури закупівель повинні узгоджувати з Департаментом економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації технічне завдання (специфікацію) та очікувану вартість закупівлі.

Так, протягом лютого до Департаменту економічної політики від комунальних установ, закладів та підприємств надійшло на погодження 123 звернення загальною очікуваною вартістю – 78 324,6 тис. грн від комунальних установ та закладів, координацію діяльності яких здійснюють структурні підрозділи ОДА.

Загалом економічний ефект за лютий 2021 року склав близько 1,0 млн. гривень. Слід зазначити, що на виконання розпорядження Замовники порівняно з попереднім роком при розрахунку очікуваної вартості почали керуватися середніми споживчими цінами на продукти харчування, які надаються Головним управлінням статистики в Одеській області. Це також дає позитивний ефект у великому розмірі.

Структурним підрозділам облдержадміністрації доручено провести роботу щодо підвищення виконавської дисципліни КП, КУ і організацій та забезпечити виконання розпорядження голови ОДА в повному обсязі. За результатами, у 10-денний термін поінформувати Департамент економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації про проведену роботу.