ФДМУ ОГОЛОСИВ ПРИВАТИЗАЦІЮ НЕДОБУДОВАНИХ ЧАСТИН ЗАВОДУ «ОРІОН»

01.10.2021 | 15:35

Аукціон з приватизації будівель заводу заплановано на 8 жовтня 2021 року. Об’єктом приватизації є дві недобудовані будівлі: виробничо-адміністративний корпус (рівень будівельної готовності – 24,86%) та будівля адміністративно-побутового корпусу (рівень будівельної готовності – 22,3%).

 

30 вересня 2021 року на території підприємства відбувся брифінг щодо приватизації об’єкта за участю Олександра СЛАВСЬКОГО – начальника РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях та Дмитра РАДУЛОВА – директора Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації.

«По суті це каркаси з залізобетонних елементів колон, балок, ферм, плит перекриття та покриття, що розташовані на 18 098,8 кв.м. за адресою:
м. Одеса, вул. Житомирська, 6. Тож жодних додаткових умов перед покупцем ми не виставляємо
», – Олександр Славський, начальник РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях.

Він додав, що майданчик планувався для випуску 1 млн компресорів до побутових холодильників, однак так і не був добудованим. Наразі Фонд держмайна володіє контрольним пакетом акцій – 50% + 1 акція. Недобудовані корпуси є окремим об’єктом приватизації.

«Обласна державна адміністрація та державні структури зацікавлені в інвесторі будь-якого профілю, це може бути і виробнича спеціалізація і сфера будівництва, можливо житлового комплексу. Звичайно ж, виробнича сфера має бути притаманною місту Одеса, не металургія, а наприклад легка промисловість, складське господарство. Будь-яка з цих інвестицій залучатиме розвиток інфраструктури та створюватиме нові робочі місця, що сприятиме соціально-економічному розвитку регіону», - зазначив Дмитро РАДУЛОВ.

Довідково:

Дата аукціону: 8 жовтня 2021 року.

Стартова ціна – 10 501 514,16 гривень (без урахування ПДВ)

Деталі: https://bit.ly/orion_spfu  

Аукціон у Прозоро.Продажі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-09-11-000013-2  

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=45pHNnb6YsQ