Державна регуляторна служба України спільно з Агентством США з міжнародного розвитку запрошує представників бізнесу до участі в програмі розвитку бізнесу.

16.10.2019 | 18:04

21 жовтня 2019 р. у м.Одесі (проспект Шевченко, 4) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) в рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відбудеться:

- регіональний семінар «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію» (з 14:00 до 16:30) для місцевого бізнесу;

- публічна дискусія «Діловий клімат в Україні: перспективи та виклики для бізнесу» (з 16:30 до 18:00) за участі бізнес-омбудсмена при Кабінеті Міністрів України Марчіна Свєнчіцкі.

Метою Програми є:

  • заохочення створення бізнес-стартапів,
  • підтримка розвитку малих та середніх підприємств,
  • підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на внутрішньому та міжнародних ринках.

Діяльність Програми спрямована на збільшення обсягу інвестицій в український бізнес, а також обсягів їх продажів, створення нових робочих місць та покращення доступу малого та середнього бізнесу до фінансування.

Запрошуємо представників одеського бізнесу до участі.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації
за телефоном 718-92-42.